SİPARİŞ VE ÖDEME SAYFASI

Divagiyim.com üzerinden 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz; güvenli alışveriş olanağı ile sitemiz sizlere para iade garantisi de vermektedir.

 

Müşteri memnuniyetinden ve en hızlı ürün teslim politikası ile hareket eden sitemiz, verdiğiniz siparişleri zamanında ve eksiksiz bir şekilde size ulaştırmayı amaçlar. Siparişlerden hafta sonu verilenler pazartesi günü, resmi tatil günlerinde olanlar ise tatilin bitiminin akabinde kargoya verilir.

 

Ürünün kargoya verilmesinin hemen ardından e-posta adresinize bir bilgi mesajı gönderilir. Sitede yer alan ürünler firmaların stok durumuna bağlı olarak temin edilir; yani her ürün için tedarik garantisi bulunmamakta olup stok durumu sürekli güncellenmektedir.

 

Divagiyim.com’a üye olurken ya da sipariş verirken bize ilettiğiniz bilgilerin güncelliği ve doğruluğu kontrol edilmelidir. Formun eksiksiz doldurulması siparişinizin zamanında ve sağlıklı bir şekilde elinize ulaşması açısından önemlidir; çünkü siparişler üyelik sırasında verilen adreslere göre kargolanmakta olup kargonun ulaşması esnasında herhangi bir karışıklığın ve hatanın yaşanmaması içi müşteri adresi detaylı ve doğru olmalıdır.

 

Siparişinizi vermiş olduğunuz andan itibaren iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak her türlü sorunu, sormak istediklerinizi ya da değişiklikleri iletebilirsiniz. Yine müşteri temsilcilerimiz de gerekli görüldüğü takdirde sizinle irtibata geçeceklerdir.

 

Kredi Kartı ile Ödeme:

Kredi kartı ödemeleri %100 güvenilir bir sistem olan 256 Bit SSL ile yapıldığından, kart bilgileriniz veri tabanımıza kaydedilmeden ücret sadece bankanızla irtibata geçilerek ve onun onayı ile yapılacaktır.

 

Kredi kartınızla online biçimde tek ödeme olarak ürün ücretini ödeyebildiğiniz gibi bankalarla yapılan anlaşmalara bağlı olarak kampanyalardan yararlanıp belirtilen koşullar dahilinde taksit yapabilmektesiniz.

 

 Garanti, Yapı Kredi, İş Bankası, Akbank, Finansbank, Halkbank ve Bank Asya kredi kartları ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda vade farkı ödemeden peşin fiyatına 3 taksit avantajından yararlanabilirsiniz. Yapılan ödemeler ve taksit seçenekleri sitemizin ödeme sayfasında ayrıntılı bir şekilde görülebilmektedir.

 

Kapıda Ödeme ile Ödeme (Kapıda Nakit Ödeme):

 

Dilerseniz kredi kartı kullanmadan Kapıda Hizmet Bedeli olan 9,5 TL’yi sipariş tutarına ekleyerek kapıda ödeme seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 9,5 TL’lik Surat Kargo firması komisyonu olup, bu tarz siparişlerde ürün kargolanmadan önce telefonunuza onay mesajı gönderilmektedir. Onay verilmediği takdirde satış gerçekleşmez.